Bilety na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne

Bilety na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne

Bilety na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne

Bilety na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne

Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne, jak co roku, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie szansą na nabycie jeszcze biletu są tylko nieopłacone w terminie rezerwacje. Pod koniec grudnia będzie można kupić wejściówki. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz kontaktu z Biurem Obsługi Widzów.

Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne, jak co roku, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Melomanów nie tylko z Bydgoszczy czy regionu. Sprzedaż biletów na widowisko w tym roku rozpoczęliśmy 9 października. Obecnie szansą na nabycie jeszcze biletu są tylko nieopłacone w terminie rezerwacje.

Po świętach Bożego Narodzenia podamy informację na temat wejściówek, których ceny będą zróżnicowane, w zależności od dnia koncertu.

Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę - zakładka: Repertuar - Grudzień (lub Styczeń) - Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne (do wyboru łącznie jest osiem terminów) - Kup bilet.

O bilety można pytać w stacjonarnej kasie Opery Nova, a także kontaktując się z Biurem Obsługi Widzów - nr tel. 52 325 16 55, 52 325 15 24, e-mail: bilety@opera.bydgoszcz.pl

Stało się tradycją, że w Operze Nova żegnamy stary i witamy nowy rok muzycznym widowiskiem, które za każdym razem jest inne. Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie, co jest doceniane przez Melomanów, wśród których wydarzenie to od lat cieszy się niezmiennie ogromnym powodzeniem. 

Sprawdzony skład realizatorów: reżyser Sebastian Gonciarz, scenograf Mariusz Napierała, choreograf Paulina Andrzejewska-Damięcka, kierownictwo muzyczne Maciej Figas, reżyserujący świateł Sebastian Gonciarz i Wiktor Kuźma, tworzący projekcje multimedialne Newmotion - Paweł Kozłowski oraz przygotowujący Chór Opery Nova Henryk Wierzchoń pracują nad tegoroczną edycją koncertów, których będzie osiem. 

Scenariusz widowiska przygotowany przez Szymona Jachimka niech pozostanie jeszcze niespodzianką. Zdradzimy na razie, że prowadzącym koncerty będzie Wojciech Tremiszewski, natomiast aranżacje i opracowania muzyczne utworów stworzyli: Krzysztof Herdzin, Tomasz Filipczak, Jakub Lubowicz, Dawid Lubowicz, Marcin Nagnajewicz, Daniel Nosewicz, Tomasz Szymuś, Przemysław Zych

Gwarantujemy, że będzie to osiem wieczorów szampańskiej zabawy. Serdecznie zapraszamy!

Fot. Andrzej Makowski

Przypominamy, że sprzedaż biletów na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne 2023/2024 rozpoczęła się w poniedziałek, 9 października, od godziny 8.30. Bilety można nabyć zarówno w kasie stacjonarnej Opery Nova, jak i online poprzez naszą stronę internetową - zakładka Spektakle - Koncert - Koncert Sylwestrowo-Noworoczny.

Ceny biletów od 230 zł do 350 zł w zależności od dnia i godziny:

28-30 grudnia oraz 1 stycznia

 • I miejsca: 270 zł
 • II miejsca: 240 zł
 • III miejsca: 230 zł

31 grudnia godz. 16.00

 • I miejsca: 310 zł
 • II  miejsca: 280 zł
 • III miejsca: 270 zł

31 grudnia godz.  20.00

 • I miejsca: 350 zł
 • II  miejsca: 310 zł
 • III  miejsca: 300 zł
   

I miejsca obejmują: całe sektory F, B oraz D rząd I
II miejsca obejmują: całe sektory E, G; sektor A, C rzędy od I do IX; sektor D rzędy od II do IV
III miejsca obejmują: sektory A, C rzędy od X do XIII; sektor D rzędy od V do VII